PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu seks mi ? - Bölüm 1

TaneR
19.Temmuz.2019, 20:27
hayatımın en iyi seks vardı iyi seks hakkında konuşmak istemiyorum,joy dairesel testiclerballs benim serbest bırakmak için hazır cinsel wettt pussied şeytanım vardı, bekle , hikayeyi böyle başlatamam!!?!! (üstten)!
iyi seks hakkında konuşmak hayatımda en iyi seks bazı vardı
yani o seksi yumuşak düşük bir ses vardı ve utangaçtı o daha ayrılmış tipti en sevdiğim şeyler rush,yanağına ilk gece sadece bir öpücük dokunmama izin vermezdi aslında hiç bir kadın ve bir ilişki isteyen biri bu tip b olmalı ben ne yaptığını bu kadar küçük olduğunu bilmiyordum saygı duyduğum gemi veya nt oldukça emindim bu yönde somethen ama seksiydi ve hayat hakkında güzel bir demeaner vardı onu sevdim ve sevdim çalışan oyun beni)Yani yaklaşık 3 veya 4 ay geçer ve seni tanıdığım im düşünüyorum da belki de ben vurmak ya da değil, ben vurmak ya da değil, ve tabii ki gol BÜYÜK ÇOK BÜYÜK görürler miydi bakire çıktığınız için bazı biri ondan almak için ve ben vardı beklediğiniz 2 veya 3 Bu konuda soru işaretleri 1, o oldu 35 olabilir 40 vermek veya bir lil değişikliği almak, 2 O gorgues oldu Ben güzel güzel tittys bütün eşek demek " 9 " yani sonunda yaraklı onu ve sohbet için bu kadar uzun sürdü biliyorum ama sohbet çok iyiydi ne thinkn diyor ama thinkn değil im ne bu onun için değil benim hakkımda neden im tart düşün onu kendi haline getirmek için ne yaptım?bir gece yatakta iken bana baktı ve bana gülmeye başladım ve sikini tekrarladı bunu demek istemiş ne sordum ait benim aletin diyor ben oturdu ve ne düşündüğünü görmek ne görebiliyorum düşüncelerini okuyabiliyorum diyor sonra o deli gibi baktı bana ait, bana bu zamana kadar alma im ayakta aitsin o pantolon ve ayakkabı ayağa kalktı ve benim de ona benim horoz titreşimler doldurmaya başladım inanamayarak baktım sana bir parçası olduğumu fark dosnt bunu olabildiğince hızlı KOŞ dedi ve duruyordu yatağın diğer tarafında neredeyse benim dick sucked ediliyor gibi gerçek iyi doldurmaya başladı sonra benim dick fuck hazır dikkat oldu yırtık yatak pantolon n atmak oldu pantolonumu attı! bu bütün zaman im o benim horoz zıpladı ve benim dick dışarı cehennem binmek başladı uyarılma cinsel bir durumda askıya harika dolduruyordu ben onu iki kez gerçekten zor geldi o beni icar üzerinde durdu cum etrafında döndü ve geri sikimin üstüne oturdu bacaklarını aşağı koşmak ama delik lil biraz eğilip o göt yanakları o hem de görebiliyordum ASSS ONU güzel sıkı ve çok rahattı sikimi ham kadar beni becerdin ben (yakında CUMMİNG PT5 onun içinde yeni ciddi için bizi izlemeye devam edin) devam edilecek kıçını 2 kez daha batırdın)