PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iç çamaşırı eğlenceli-Bölüm 1

TaneR
19.Temmuz.2019, 20:27
Kit adında bir arkadaşım vardı (yavru kedi için kısa) ve o büyük bir dönüş olan benden birkaç yaş büyük fantastik görünümlü bir kızdı.
Bir gün onunkine gittiğimde içmeye ve gülmeye başladık ve geçmiş ilişkiler hakkında konuştuk (iyi ve kötü) ve saatler uçtu ve yeni olmadan önce gece yarısı oldu.
Kit'e duş alıp alamayacağımı sordum ve evet dedi ve nerede olduğunu söyledi. O baktı ve gülümsedi, ama o gülümseme çok arsız, seksi tür daha önce gördüğüm bir gülümseme değildi.
Ben sadece geri gülümsedi ve yukarı doğru yöneldi duş ve ben soyunmaya başladı ve ben duvara aynaya baktı gibi ben sadece bana bakan kapıda duran kit site yakalandı. Sanırım bu benim olduğum gerçeğine bağlı olabilir kız kardeşlerim iç çamaşırı giyiyor. Yuvarlak baktım ve ne yaptığını sordu ve gözleri şok ile aydınlandı, ama sözcükler ağzından çıktı bir şeyler söylemeye çalıştı.
Ona gittim ve içine çekti duş odası ve kapıyı kapattı. O hala konuşmak için çok hayrete ama ben yavaş yavaş ve passoinately dudaklarını öptü olarak yakında bunun dışında getirdi. O çekti ve sormadan önce gözlerimin içine baktı neden kız iç çamaşırı giyindim?
Ben banyo kenarında oturdu ve o tuvalete oturdu ve ben de kız kardeşlerim fikrinin tür nasıl beni tahrik ve nasıl anlattı. Her zaman biz iç çamaşırı bakarken vücudum Aşağı Yukarı bakmaya devam etti konuşuyorduk sonra birden ayağa kalktı, bana doğru yürüdü ve bir öpücük tarafından karşılanmak üzere ayağa kalktım.
Kollarımı rap yaptım ben bir sonraki adımı attı ve onu üstüne düğmeleri geri almak ve yere düşmesine izin başlamadan önce saat gibi görünüyordu ne için öptüm. O zaman ben yavaş yavaş onu onu tüm yol öpüşme vücudu aşağı kendimi düşürmek başladı. Boynunu, sonra sağ omzunu ve sonra göğsüne kadar öptüm. Ben öptü ona memeler içinden ona sutyen ve onlar hemen sertleşmeye başladı.
Daha sonra onu kot aşağı var önce daha düşük öpüşme ve onu göbek yalama taşındı. Onları yavaşça açtım ve pürüzsüz uzun bacaklarını aşağı çektim. O bazı çok seksi beyaz ipek iç çamaşırı giyiyordu ve şimdi benim horoz Kaya sert ve kız kardeşlerim külot üst dışarı yapışmasını oldu. KİT'in ona baktığını görmek için baktım ama onu çabucak kopardım onu ıslak ipek külot ile onu kedi tam lengh yaladı ve ben çok daha yavaş bu sefer tekrar tekrar bu yüzden yüksek sesle inilti dışarı izin ve sonra bacaklarını her iki tarafında öpmeye başladı onun külot ve bacaklarını yukarı ve aşağı ellerini ovuşturdu onu pürüzsüz bir cilt duygu ve sonra onu güzel pürüzsüz seksi eşek onları taşındı ve ben yavaş yavaş yanaklarını sıkılmış ve ben içeri ellerimi kaydırdı önce onu külot ve onları aşağı çekti.
Ben geri oturdu ve onu seksi kedi baktı ama o kafamın arkasını yakaladı ve onu kedi doğru beni çekti benim supprise o bu sefer beni tersledi ve o onu yalamak ve o cum vardı kadar durdurmak için bana emretti. Ben onu yalamak başladı o bana iyi bir küçük orospu aradı ve ben yaladı ve yaladı ve ben kaydırdı böylece benim horoz patlamaya gittiğini düşündüm benim onu kedi ve kit içine dil başını geri yuvarlandı, bu yüzden Yukarı bakıyordu ve çatısı vücudundan çekilen zevk olarak daha yüksek sesle inliyor. Ellerimden birini hareket ettirmeden önce kıçını sıkmaya devam ettim onu sıkı pislik doğru. Parmağımı ona ve gürültülü bir havlama PES etti ve bana baktı onun içine kaydırdı başardım önce daha fazla baskı aplying yuvarlak ovuşturdum ve iyi dedi kaltak durma.
Ben onu kedi yaladı ve onu ilk büyük orgazm vücudu ile ateş için uzun sürmedi ve o yere düştü ve ben onu kedi yaladı ve onun kıçından benim parmak hareket tuttu Sadece onu yakalamayı başardım. Yerde ağır nefes alıyordu bütün vücudunu bir titreme ile o koydu.
Sonra yerleşti ve ayağa kalktı kontrolü ele geçirdi vardı ve elimi tuttu ve onun odasına götürdü ve onu yatağa beni itti ve o üstüme tırmandı ve benim horoz yakaladı ve onu kedi ile dizilmiş ve o hızla kendini aşağı indirdi ve benim horoz düz onun içinde kaydırdı ve o sert yukarı ve aşağı sekti ve ben onu kedi içinde benim cum derin kaldırıldı önce bu uzun sürmedi ve o göğsüme çöktü ve bana uzun tutkulu bir öpücük verdi.
Kapağı aldım ve üzerimize çekti ve yavaş yavaş uykuya birbirlerinin kollarında rapped düştü.
Aşağı kollar ve bacaklar ile yüz döşeme kendimi bulmak için uyandım ertesi sabah ve hareket etmeye çalışırken buldum Yapabilirdim, çünkü kollarım ve bacaklarım yatak direğine bağlıydı. Ben duş çalışan duyabiliyordu ve birkaç dakika sonra nihayet durdu ve kit dışında bir çift tamamen çıplak dışarı yürüyüş geldi sıkı deri nickers ve ön tarafına bağlı bacaklarına karşı Zıplayan büyük bir 9inch yapay penis oldu. Yatağa geldiğinde bana gülümsedi, ama başucu masasında durdu ve kırmızı bir top gag çıkardı ve ağzıma zorladı ve kafamın arkasına bağladı.
Gözlerimin içine baktı ve yatağa tırmandı o, bu ve zevk için gidiyorum dedi ve ınbetween bacaklarım ve kıçımı ve yapay penis bazı madeni aplly başladı ve uyarı olmadan o içimde zorladı ve ne diyebilirim...... harika hissettim.
O becerdin beni sevmek bir gerçek orospu içimde tam 9inches zorlayarak ve ben ikimiz de gelmeden önce yaklaşık 30 dakika beni becerdin ve yine o üstüme çöktü ve biz ağır nefes hem orada yatıyordu.
O untied beni ve ben sırtıma yuvarlandı ve bana onu sıkı çekti ve onu öptü ve büyük bir süre için ona teşekkür etti ve o geri beni öptü ve tamam ama henüz bitmedi dedi.
Beni yuvarlandı ve bana onun horoz temiz ve ben iki kez söylenecek gerek yoktu, ben düz vücudu aşağı taşındı ve ağzıma onu horoz aldı ve emdi ve o durdurmak için bana emretti kadar yaladı.
Daha sonra bir tane almamı emretti duş ve tamamen temizlenmiş olsun ve dışarı çıktığımda bana giymek için bazı taze iç çamaşırı olacak.

Son......şimdilik